Всі хочуть залити фундамент якісно і дешево, але...

   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [2 Голоса (ів)]

Всі хочуть залити фундамент якісно і дешево, але...

Як відрізнити майстрів від халтурщиків?
10 загадок фундаменту, піраміди віддихають.

                                      


Ну почнемо, помолясь, занурення в океан будівництва.

 

       Ви відвалили величезну (по ваших мірках) купу грошей за ділянку , або заправили 20 л пального на заправці і виграли держакт на право власності . В любому випадку Ви фест тішетеся, бігаєте по ділянці збираєте квіточки і попутньо забиваєте колики, аби раніше від сусіда    помітити територію. Тут починається найцікавіше.

                                              

                       

                     

      

        1. Потрібен дозвіл і план , уточняю не той , що курять, хоча ... Дозвіл берем в сіль.міськ.раді, а план ( архітектурний проект) розробляє Архітектор. В сільраді за свої послуги беруть як правило "потрьопаними нервами, підгриженою печінкою, запареними мізками", але деколи попадаються вегетеріанці і беруть "зелену капусту". В міськраді як правило беруть "субпродукти в зелені". Якщо стало зовсім скрутно в лабіринтах бюрократії варто скористатись послугами "поводиря" (дядько що знає все і всіх, а ми знаєм його) який за невеличку вдячність перевезе вас у світле майбутнє
        Особливості національного проекту "вання"

 

                           

      1а. Архітектор - особь яка за допомогою комп`ютера , і набутих  знань вималює вам ваше теоретичне і таке очікуване житло. За проектування проекту, проектант зпроектує ціну від 300 до 900 у.о.

 

Тут є кілька підступних варіантів УВАГА:


      а) проект ескізний гарно виглядає, підходить для виготовлення дозволів , але не дивуйтесь, якщо не буде де поставити котел, унітаз , а трапляється і дах нема на що сперти . Нажаль за 14 років практики "доробляти на коліні" доводитьcя занадто часто, бо той ахрітектор чогось не бере трубку,змінив номер, або переїхав на Чукотку розводити інших оленів. Особливі прикмети проекту: фасад -  4 шт. , план 1-го поверху і план 2-го поверху , чуть не забув -  г'арна титулка. 

 

   б) Проект робочий підходить для затвердження і виконання . Тут вже можна прорахувати самостійно матеріали,(бо вони там вказані) і затрати на роботу.

     Особливі прикмети : фасади ,плани всіх поверхів, і фундаментів і УВАГА!!...
Перерізи і Креслення стропильної системи даху, а то вже вам не хухри-мухри.

 
   в) Елітний проект -- ну тут є вже все і лакована титулка і паперу 2-3 кг. Вказані всі потрібні розрахунки від цвяха під картину до стратегічного місця розташуваня вазона,кота і акваріума.        Єдиний недолік недай Боже щось поміняти на свій смак і все пів проекту перетворюється на твердий і туалетний папір.

Губить статус елітного якщо це готовий "польський" проект, бо не привязаний до місцевості і геодезії - це коли шукають на вашій ділянці нафту або газ за допомогою ручного двох метрового бура, а незнайшовши дають дані про склад грунтів , рівень води, деколи рел'єф фоткають. В нас ви можете взнати координати трьох видів архітектора та таємний телефон геодезистів.


Підсумок у вас на руках синій гербовий папірчик з написом Дозвіл на будівництво і проект підібраний під ваш смак і колір туфель. Що далі ? Запитаєте ви себе, а я вам роскажу за даром.       Не може бути !         Ви Українець і не хочете ЗАДАРОМ. Або шось в лісі здохло , або ми таки прямуєм в Європу. Ну гаразд , вламали, можете клікнути на рекламі і читаєм далі....

   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [2 Голоса (ів)]