Як підвести газ ,світло, воду на ділянку і протриматись до ранку

 

    1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [1 Голос]

2. Газ ,світло , вода  підвести до будинку або корисні копалини для будівництва. 

Раджу добре розімнути шию та ноги ,бо тепер заходим на вашу ділянку і інтенсивно крутим головою в пошуках електричного стовба , якщо знайшли вам майже повезло . 

                        

Дякую всім хто перейшов до нас з попередньої сторінки і клікнув на рекламці, а також окреме дякую тим хто не клікнув , тим самим зберігаючи наші Халявні україньські коріння.

Тепер прямуєм до цієї заповітної бетонної палички попутньо рахуєм дистанцію за допомогою крокометрів (є така неофіційна будівельна одиниця вимірювання 1крок =1"приблизнометр"). Якщо до стовба 10-50 крокометрів то вам випав  Джек-пот, дзвоним в районний РЕМ замовляєм "тимчасове підключення" і буде вам чудо. 

 

                             
Якщо ж дядько Джек не пот , а поц і дистанція до позорного стовба більше 50м то дзвоним в РЕМ взнаєм на яких умовах вони встановлять стовби  і за скільки (отут зрачки можуть розширитись до розміру кохфейних блюдечок тому за руль не сідайте відразу) і не спішіть пускати скупу мужську сльозу, тут є кілька варіантів:


А) Встановити електричні стовби за власні кошти , а потім попробувати здерти зі сусіда , який захоче підключитись до "вашого" стовба частину грошей +компенсацію за оперативно проведену роботу.


В) Зробити складчину зі сусідом а потім  , а потім попробувати здерти з нових сусідів , які захочуть підключитись до "вашого" стовба частину грошей +компенсацію за оперативно проведену роботу.


С) Не паритись поки що і на період проведення буд.робіт купити, якщо якісний, то дорогущий генератор, якщо не якісний то дешевший ,але переконайтесь, що він видасть заявлену потужність і не здохне на другий день  (нагадаю у нас Ви можете майже за даром взяти в оренду генератор потужністю 2,7 або 5кВт)


Як провести газ до будинку вам підкаже і  поможе може може може Львів Газ ціна питання від 1 000 $ американських тугриків. Але то можна відкласти до кращих часів. А ось що робити з водою і каналізацією прочитаєте в наступній передачі, тьфу-ти в наступній статті. Всі добрі люди клікають на рекламці а всі хитрі і жадні відразу пливемо далі...
   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [1 Голос]