Криниця чи скважина хто кого ?

   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]

Якщо біля вашого оазису прокладена павутина водогону, то тут все просто , шукаєте через інтерпол або фсб можна просто в сусідів попитатись, власника водокачки і з'ясовуєте умови і ультиматуми і буде вам водяне щастя через водяний лічильник.

                        

Дякую всім хто читав наші попередні дивовижні пригоди і клікнув на рекламці, а також окреме дякую тим хто не клікнув , тим самим зберігаючи наші Халявні українські коріння.

Криниця старовинний і доволі таки популярний вибір . За умови пролягання води на глибині до 10-15 м. Але якщо грунтові води високо тоді якість води може бути як море в Сочі ( вроді море як море ,а в мутотень хто зна яка Російська Г'одзила сходила по маленькому, а може і по...) Ну та Нептун  з бендерівським тризубцем їм суддя. Ціна щоб викопати криницю 30-40 у.йо за кільце.метр.


     3. Скважина під воду всі за і проти. Гукаєм хлопаків з буром, на цей раз механізованим, і вони знову шукають нафту та газ ( хто не знає ,то нагадую  в попередніх статтях геодезисти шукали копалини і найшли...) нехай шукають, ми ж їм не скажем, що попередники не найшли , а ви поржати зможете милуючись їхніми суровими лицями та зосередженим поглядом на дирку. За день їм та справа має надоїсти і вони заявлять, шо найшли тіко воду і виставлять рахунок. Дивлячись на сумму Ви знову можете поржати тільки якось нервово і тіпаючи оком.

                           
Скважина на воду ціна 2 500 - 5 000 не гривень. 

   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]