Яндекс.Метрика

Поєднання кухні і залу. За і проти.

Коли на кухні ніде розвернутися і весь простір кухні можна охопити, просто розкинувши руки, мимоволі замислюєшся про поєднання кімнат, як про рятівний варіант.

Поза сумнівом в поєднанні кухні і залу  є свої великі плюси:

 

1. Перш за все, це збільшення простору. У кожній кімнаті, як правило, є одне вікно, а значить, в нової збільшеної кімнати буде, як мінімум, два вікна, а це вже в два рази більше світла.

2. Більший простір дозволяє приймати більше гостей, зникає необхідність влаштовувати вечірки ззовні дома. Тепер ви можете порадувати друзів своїми кулінарними талантами і талантом організатора домашніх свят.  Готуючи для всіх на кухні, ви не залишаєтеся відрізаними від всієї компанії або сім'ї.

3. Готуючи блюда, ви всі також можете брати участь в бесіді, грі, дивитися зі всіма телевізор,  є навіть вірогідність, що вам допоможуть скоріше закінчити зі всіма кухонними справами.

4. Тепер все необхідне для святкового столу у вас під рукою – не потрібно бігати з посудом, чайником, серветками, ще однією пляшкою вина  і десертом з кімнати в кімнату.

5. У багатьох немає можливості відвести кімнату під кабінет, але і немає бажання захаращувати зал робочим столом – атмосфера вже буде не та. Поєднавши зал і кухню, ви у будь-якому випадку отримуєте стіл в одній великій кімнаті. За ним можна не лише обідати, але і працювати теж, заощадивши таким чином простір, необхідний для робочого столу.

6. Якщо у вас маленькі діти, то набагато зручніше стежити за ними, розмістивши купу іграшок у великій кімнаті або посадивши малят дивитися мультики – проковтнути яку-небудь симпатичну дрібницю або розібрати комп'ютер у дітей тепер менше шансів.

 Але, напевно, все має свою зворотню сторону. В поєднаного планування є і свої недоліки:

1. Всі звуки і запахи кухні тепер оселяться і в залі. Із запахами ще можна боротися за допомогою витяжки, але від звуків води, шиплячої сковорідки, холодильника і блендера нікуди вже не подітися.

2. До всіх інколи приїжджають з ночівлею гості. Проблема в цьому випадку, ніде розмістити на ніч - як правило, ми купуємо для віталень дивани. Проблема в тому, що потрібно встигнути все швиденько прибрати після вечері, не затримуватися допізна біля телевізора і за робочо-обіднім столом.

3.  У поєднаній із залом кухні доведеться завжди підтримувати порядок. Адже важко уявити собі гори брудного посуду, забризкану жиром підлогу, крихти і розкидані рушники в залі, де ми звикли відпочивати і приймати гостей, як близьких, так і більш офіційних, – співробітників, учнів.

Але все таки, не дивлячись на всі недоліки, давайте не забуватимемо, що облаштовуємо квартиру ми перш за все для себе. І найголовніше, щоб нашій сім'ї було зручно. А пережити невеликий дискомфорт, зв'язаний, як правило, з приходом гостей, можна легко. Адже ми любимо своїх друзів і родичів. І напевно, ті з них, які можуть залишитися на ніч, найближчі, і час пролетить непомітно за чашкою сподіваючись, який ви приготуєте тут же в колі друзів.