Яндекс.Метрика

Плівкова інфрачервона тепла підлога своїми руками. Відгуки, пристрій, монтаж.

    Яка тепла підлога найбільш проста в укладанні і експлуатації? Правильно! Це плівкова інфрачервона тепла підлога.

 

     Цей вид теплих підлог працює на основі інфрачервоного випромінювання, яке анітрохи не шкідливо для здоров'я і випромінює м'яке тепло. Екологія рулює особливо в міських умовах. За рахунок високого ККД і променистого обігріву тепла інфрачервона підлога на 15-20 економніше традиційних кабельних систем.

                                  

Важливою перевагою цієї теплої підлоги перед іншими видами обігріву підлог є те, що він підходить під будь-який тип фінішного покриття. Якщо ви шукаєте теплу підлогу під ламінат, під ковролін, під плитку, лінолеум і т .д., то інфрачервона плівка вам цілком підійде. Тільки слід знати, що якщо ви захочете укласти інфрачервону підлогу, приміром, під паркет, то краще робити це в такому порядку:  на 10 метрів кв. паркету використати 3-4 м кв. плівки, інакше паркет цілком може розсохтися.

Монтаж інфрачервоної плівкової теплої підлоги своїми руками

     Спершу з чого складається комплект інфрачервоної плівкової теплої підлогиЦе сама плівка, електропроводка і комплект ізоляції, контактні затиски, сенсор температури підлоги, терморегулятор, інструкція.

     Покласти плівкову підлогу може будь-хто, що уважно прочитав інструкцію. Та і без неї інтуїтивно все зрозуміло.

     Ще до купівлі ретельно розрахуйте скільки вам необхідно плівки для обігріву приміщення або приміщень. Плівку необхідно укладати тільки на вільні ділянки приміщення, не зайняті меблями. Такий розрахунок заощадить час і гроші.

     Поїхали. Спочатку кладемо теплоізоляційний матеріал, заздалегідь очистивши підлогу від пилу і бруду. Якщо згори буде лінолеум або ковролін, то стеліть изолон, инфрафлекс, пенотерм товщиною 3-5 мм. У тому випадку, якщо плануєте класти плитку на підлогу, то краще використати теплоізоляцію з твердим прошарком, наприклад технічну пробку завтовшки 2 мм. Ізоляцію укладаємо по усьому периметру приміщення, на стиках скріплюючи скотчем.

     Далі намічаємо де розташовуватиметься на стіні терморегулятор.

     Розріжте плівку інфрачервоної підлоги на смуги потрібного розміру по спеціальних лініях відрізу. Розташуйте смуги на підлозі по заздалегідь наміченому плану мідною смугою вниз і контактами до стіни, на якій пізніше буде встановлений терморегулятор.

                                         

     Далі по інструкції: встановлюємо на мідну смугу плівки контактний затиск.         

     Підключаємо до затисків монтажні дроти.

     Важливо! Ізолюємо усі місця підключення дротів до затисків і місця розрізу плівки з іншого боку стіни. Дивіться схему знизу.

                

     Підключаємо датчик температури підлоги з виворітного боку інфрачервоної плівки.    

     Ізолюємо його.

     Залишається підключити монтажні дроти і датчик температури до терморегулятора. Сам терморегулятор підключаємо до електромережі.

                          

     Тестуємо нашу теплу підлогу, включивши його не більше ніж на 30 °С. Не має бути іскрінь і нагрівань місць з'єднання.

 

     Далі укладаємо поверх теплої підлоги поліетиленову плівку для додаткового захисту. Ну і фінішне покриття.