Септики

водосточные системы Plannja Яндекс.Метрика

Тепла підлога своїми руками. Види, монтаж і підключення теплої підлоги.

  Ви коли небудь ходили босими ногами по кахельній підлозі? Бррр. Холодно. Гаразд, в передпокої ніхто і не ходить босоніж. А у ванній кімнаті? А на кухні? Швидше за все ви в курсі, що є така корисна штука, як тепла підлога.

 

Хочете навчитися класти його своїми руками. За мною!

     Невелика передісторія. Якось зібралися усією сім'єю до сестри на новосілля. Вона з чоловіком і дітьми тільки переїхала і забабахала євроремонт. Хвалилася, хвалилася, ось і вирішили оцінити. Перше, що кинулося в очі, це те що і сестра і двоє її маленьких дітей ходять по квартирі босі, чоловік тільки в тапках. Гаразд, зрозуміло, що підлога ніби чиста(тільки миючий пилосос купила), але у неї майже скрізь покладена кахельна плитка.Красиво, але босоніж же холодно. Виявилося перш, ніж класти плитку на підлогу, скрізь була покладена тепла підлога.

     Річ насправді класна і потрібна. Особливо якщо у будинку діти. Та і так тепліше і затишніше.

     Мені стало цікаво як самостійно зробити теплу підлогу. Якщо цікаво і вам, то давайте розбиратися.

     Спершу бажано вибрати монтаж якого виду теплої підлоги ви збираєтеся робити. Тепліпідлоги, як виявилося при найближчому розгляді бувають різні:

1. Водяна тепла підлога.

  
   

Облаштування такої підлоги складається з пластикових гнучких труб, по яких циркулює вода. Таку підлогу можна встановити як в квартирах, так і в заміських будинках. Ви можете за допомогою кімнатного термостата регулювати температуру в приміщенні залежно від погодних умов і вашого настрою.

     До достоїнств водяної теплої підлоги відноситься досить невисока цінова складова, можливість заощадити на електроенергії. Також важливим чинником є відсутність електромагнітного випромінювання.

     До недоліків можна віднести досить непростий монтаж водяної теплої підлоги. Підлогу доведеться піднімати на 8-10 см Також при слові " вода" завжди виникає нав'язлива думка про протікання. Таке теж можливо хоч і малоймовірно при грамотному монтажі своїми руками.

2. Електрична тепла підлога.


   

 Гідністю такої підлоги є передусім легкість в пристрої і монтажі. За великим рахунком підлога складається з електрокабелів, укладених під стяжку і регулятора температури. Електричну підлогу зазвичай кладуть під плитку у ванній кімнаті, санвузлі, кухні. Він розрахований на невеликі приміщення.

 

     Недоліки звичайно ж у великих витратах на електроенергію, особливо в зимовий час. І не варто забувати про електромагнітне випромінювання.

3. Плівкова тепла підлога.

    

Останнім часом став дуже популярним за рахунок легкості монтажу. Його можна класти під будь-яке покриття, будь то плитка, ламінат або ковролін. Працює на основі інфрачервоного випромінювання. Що дуже радує, так це можливість використання такої плівки не лише для обігріву підлоги, але і для інших ділянок приміщення. Хоч стелю нею обігрівайте. Ваше право.

     Стяжки на підлозі не потрібно, отже підлогу піднімати не доведеться. Потрібна тільки термоізоляція. Витрати електроенергії мінімальні. З'єднання смуг плівкової підлоги паралельні на відміну від електричного кабельного. Тобто при виході з ладу однієї смуги, підлога все одно грітиме вам душу. Переваг купа.

     У стандартний комплект плівкової теплої підлоги входять термоплівка з електричним підведенням, терморегулятор, сенсор температури підлоги, комплект електричної проводки, ізоляція. Встановити плівкову теплу підлогу може кожен. Тільки уважно інструкцію читайте.

 

     Ну що, вибрали яку теплу підлогу встановлюватимете у своїй квартирі? Повірте, усі ваші витрати окупляться повністю, коли ви сидітимете зимовим вечором в теплій квартирі і дивитися на бігаючих босоніж  дітей, що щасливо сміються.

Український портАл Система управления сайтом SiteAdmin Львів. Дошка оголошень. Каталог сайтів. Create a free website Нерухомість. Дошка оголошень. Каталог сайтів. UkrNET - поисково-информационный ресурс Каталог сайтов, Города и регионы.
Каталог сайтов сети интернет. Добавление сайта. Каталог Сайтов KievKDO Оптиме - каталог сайтов Белые каталоги "Київскі Контракти" - бизнес-портал: каталог предприятий, сайтов, доска объявлений Киева Украины каталог сайтов [Vox.com.ua] Портал українця Бизнес - каталог сайтов фирм и компаний, Львов - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Львов. Добавить сайт в каталог Строительство, Бизнес, Львов.